راهنمای تکمیل فرم

 1. ” تکمیل فرم استخدامی ” برای متقاضیانی است که تاکنون فرم پرسشنامه استخدام معماران الف را تکمیل ننموده اند.
 2. کلیه اقلام اطلاعاتی که ستاره قرمز در کنار آنها تعبیه شده است، اقلام اجباری می باشند که متقاضی می بایست حتما ورود اطلاعات نماید، در غیر اینصورت در هنگام ثبت پیغامی مبنی بر خالی بودن آیتم اطلاعاتی مورد نظر نمایش داده میشود.
 3. پست الکترونیکی، می بایست با فرمت استاندارد، مثلا a@b.com وارد شود در غیر اینصورت پیغام نا معتبر بودن پست الکترونیکی توسط سیستم، به متقاضی نمایش داده میشود.
 4. در این فرم، انتخاب نوع همکاری اجباری است و متقاضی بر اساس نوع تمایل به همکاری، یکی از گزینه های مطرح شده را می بایست انتخاب نماید.
 5. پس از وارد نمودن اطلاعات ثبت نام و سپس انتخاب کلید ” ارسال “، اطلاعات وارد شده ثبت میشود و هرگاه شرکت نیازمند جذب نیروی جدید باشد با شما تماس می‌گیرد و شما از اولویت بالاتری نسبت به سایرین برخوردار خواهید بود.
 6. لطفا از ارسال چنیدن باره فرم خودداری کنید. اطلاعات شما در سیستم ما ثبت است و به فرم هایی که چندین بار ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 تکمیل اطلاعات در فرم زیر هیچگونه تعهدی نسبت به استخدام شما توسط معماران الف ایجاد نمی کند و تایید یا رد این مورد به اختیار معماران الف است

مشاغل مورد نیاز


 • طراح و نقشه کش

  • مسلط به نقشه کشی سه بعدی
  • تری دی مکس
  • دکوراسیون داخلی و نمای خارجی

کافیست با الف همراه شوید

مشخصات فردی

اطلاعات تماس

سوابق تحصیلی

1 + 0 = ?