طراحی دکوراسیون به سبک ایده های خاص

مجله خبری لحظه نما:بیشتر ما به دلایل مختلفی کل خانه را در یک زمان دکوراسیون می کنیم.دلایل آن می تواند نیاز به فضای بیشتر یا به هم ریختگی ناشی از ساخت و سازو یا با سازی باشد. مسلما بعد از مدتی از دکوراسیون خسته می شویم و دوست داریم سبک جدیدی را امتحان کنیم اما باید قبول کرد که هزینه ها یک مشکل بزرگ است. راه حل شاید این باشد که دکوراسیون یک اتاق اصلی را تغییر دهیم و به آن شخصیتی بدهیم که در کل خانه گسترده شود. حالا بیاید به چند ایده دکوراسیون نگاه کنیم:

ادغام کاغذ دیواری

اگر می خواهید که اتاق تان را با یک کاغذ دیواری طرح گل دار سرزنده کنید پیشنهاد می شود که در انتخاب مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید، دقت نمایید تا بیشترین نتیجه را بگیرید. جزییات را نباید فراموش کنید. می توانید از وسایل سرامیکی شیک با رنگ مکمل استفاده کنید. ایده اصلی این است که بدون زیاده روی اثر دلخواه را ایجاد کنید.

1

سبک شرقی

متفاوت فکر کردن ویژگی است که همه نمی توانند از آن بهره ببرند. با تغییر اتاق تان به یک خلوتگاه الهام گرفته از شرق فهم خودتان را از فرهنگ هزاران سال پیش به نمایش بگذارید. با مبلمان کوتاه، کوسن، رنگ های غنی و جزییات معماری مانند سردر شکل دار می توانید به آرامش برسید. سبک مراکشی از رنگ هایی مانند زرد و مرغابی استفاده می کند. اما دقت داشته باشید که زیاده روی نکنید.

2

رنگهای جیغ!

مجله خبری لحظه نما:حفظ سبک ساده و استفاده از تک رنگ ها یک ویژگی مدرن برای طراحی داخلی است. ترکیب کردن رنگ سفید مدرن با رنگ های اصلی جیغ را امتحان کنید. نتیجه اش تا زمانی که به چند چیز توجه داشته باشید فوق العاده خواهد شد. نهایت از 2 سایه رنگ برای بازی کردن با آنها استفاده کنید و مهمتر از همه این که سعی کنید تا اتاق را با استفاده از جداکردن رنگها به مناطق مختلف تقسیم کنید.

3

رنگ Tone-on-tone

اگر رنگ خاصی را دوست دارید دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید اتاق را با آن رنگ اشباع کنید. هدف این است که از تمام سایه های مختلف رنگ برای این که اتاق سبکی مدرن داشته باشد استفاده کنید. به همراه یک مبل شبیه آن چه که در عکس می بینید می توانید فضایی کاملا مناسب برای خانواده فراهم کنید. این طراحی خاص می تواند برای اتاق های کوچک و متوسط نیز مورد استفاده قرار گیرد.

4

اشیای با اندازه بیش از حد بزرگ

بهترین راه برای این که با اتاق نشیمن سنتی تان کمی تفریح کنید این است که جزییات را تغییر دهید. اتاق نشیمن جالب و خنثی مانند این که رنگ های روشن و مبلمان راحتی دارد با لامپ های بیش از حد بزرگ جالب شده است. در این حالت با بزرگ کردن اشیا می توانید ترکیبات واقعا جالبی ایجاد کنید و آنها را درجایی که دوست دارید بگذارید. اثر جالب آن حتمی است.

6

کارهای هنری دیواری

هر چه که طراحی داخلی باشد استفاده از کارهای هنری خیره کننده بر روی دیوار کل احساس فضای داخلی را تغییر می دهد. البته هنگام انتخاب این کارهای هنری باید دقت کنید که چه پیامی را می خواهید انتقال دهید. رنگهایی که انتخاب می شوند باید با رنگ کلی اتاق هماهنگ باشند.در مورد این اتاق رنگهای بژخنثی و شکلاتی باعث می شوند که کارهنری از طریق ایجاد تضاد بین آن و دیوارپشتی بیشتر به چشم بیاید .

7

رنگهای روشن

این مورد زمانی که پنجره و سقف بلند دارید راه حل جالبی است. برای این که طراحی شاد و تازه ای داشته باشید از رنگهای روشن برای شاداب کردن ظاهر اتاق استفاده کنید. دیوار را تا سقف رنگ نکنید. خطوط نامرتب رنگکاری را مانند این مثال باقی بگذارید.ترکیب زیبای رنگهای روشن که با نور طبیعی تکمیل شده است نتیجه ای موفقیت آمیز خواهد داشت.

8

جزییات هندسی

یک شکل رایج خط ساده ای را در طراحی شما ایجاد می کند. این راه نقطه ی شروعی برای خلق ظاهری جالب در اتاق تان می شود البته اگر قصد داشته باشید از جزییات هندسی استفاده کنید. برای این کار فقط کافی است یکی از دیوارها یا عناصر چنین سبکی را به خود بگیرند زیرا ذاتا راه حل قوی است. دراین مثال به خوبی از آن استفاده شده و با استفاده از مبلمان ساده و صندلی های که فقط خطوط صاف دارند و شکل های هندسی اولیه ظاهری ساده و موثر ایجاد شده است.

9

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه همیشه در طراحی دکوراسیون داخلی جیغ مورد استفاده قرار گرفته است.این کاغذ دیواری با طرح های یکپارچه مناسب می باشد.بر روی اثاثیه با استفاده از نور طبیعی باید تمرکز زیادی شود و به این شکل فضای زیبایی ایجاد می گردد.

این راه حل ها برای تغییر دکوراسیون داخلی ارائه شده اند. امید است که یکی از این روشهای دکوراسیون و ترکیب عناصر دکوراسیون برای شما مناسب باشد و پاسخ سوال شما را در رابطه با ایده های دکوراسیون منزل بدهد.

10

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید