باشگاه ورزشی REBEL , اثر استودیو طراحی Studio C102 , انگلستان

مکان اجرا پروژه : Broadgate Cir, London EC2M 2QS, UK
سال : 2015
مشاور طرح(معمار) : Studio C102
همکاران طراحی : Kyriakos Katsaros
زیربنا پروژه : 8500 فوت مربع
عکس : Gareth Gardner

باشگاه ورزشی و بدنسازی REBEL ، توسط تیم استودیو طراحی معماری Studio C102 , در سال 2015 طراحی و تجهیز گردید . این باشگاه به عنوان یکی از باشگاه های ورزشی لوکس در منطقه توسعه یافته  Broadgate Circle , لندن  ، با متراژ 8500 فوت مربع ساخته شده است .

2

فضای داخلی باشگاه بدن سازی

 

استودیو طراحی Studio C102 ، در واقع وضع موجود این باشگاه قدیمی را بازطراحی نموده است , فضاهای بدون کاربری و ذخیره سازی را به سبکی مدرن و باشگاهی زیبا و طراحی داخلی فریبنده و جذاب تبدیل نموده اند .

4

فضای داخلی باشگاه بدن سازی

 

فضای مجموعه باشگاه در تراز زیرزمین واقع شده است , فضایی با بخش الحاقی پلان دایره شکل در فضای باز . تیم طراحی تصمیم به طراحی فضا با تم تیره گرفته است . این باشگاه ورزشی در اوایل سال آینده میلادی (2016) در خیابان St. Mary , لندن افتتاح خواهد شد .

5

فضای داخلی باشگاه بدن سازی

 

به گفته ، معمار Kyriakos Katsaros , بنیان گذار استودیو Studio C102 ، اگر بخواهیم به صورت خلاصه عنوان کنیم , در طراحی این باشگاه ورزشی , هدف خلق فضایی تمرکز بیشتر و مخاطب احساس کند در زمان شب در حال ورزش و تمرین می باشد . و بتوان با داشتن طرحی پایدار از متریال های مختلف بیشتر در فضاهای مختلف تناسب اندام، نیز استفاده کرد , نتیجه طرحی است که با داشتن روحیه صنعتی ، لوکس بودن خود را حفظ نموده و مخاطب در هر فضا احساس در مرکز بودن می کند .

10

فضای داخلی باشگاه بدن سازی

 

فضای ورودی مجموعه از سطح خیابان بوده و توسط پلکانی با حس و حال کاملا صنعتی و به گفته معمار به مشابه ورودی یک سینما ، با استفاده از متریال های فلز در طراحی و نورپردازی با تم سبز رنگ ، انجام شده و مخاطب را به سمت فضاهای دیگر هدایت می کند . سقف های مجموعه از جنس بتن , ناهموار بوده و فضاهای نشتن , میز ها , . . .  با استفاده از کاشی های سفید رنگ در تضاد رنگی و متریالی با زمینه خود می باشد .

11

فضای داخلی باشگاه بدن سازی

 

فضای تمرین بوکس , از جمله فضاهای خاص در این مجموعه می باشد که در فضای دایره شکل فوق الذکر جانمایی شده است , فضایی لوکس و منحصر به فرد برای تمرین و آموزش بوکس . در طراحی این مجموعه کلیه فضاهای خدماتی جانبی پیش بینی و جانمایی شده است .

12

طراحی باشگاه بدن سازی

 

14

طراحی باشگاه بدن سازی

15

طراحی “های تک”

17

طراحی باشگاه بدن سازی

19

طراحی “های تک”

20

طراحی “های تک”

21

طراحی باشگاه بدن سازی

22

طراحی باشگاه بدن سازی

24

طراحی باشگاه بدن سازی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید